Panel používateľa

IVAR. CONTROLPRES G 5/4 - elektronický tlakový spínač

IVAR. CONTROLPRES G 5/4 - elektronický tlakový spínač

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

IVAR. CONTROLPRES G 5/4 - elektronický tlakový spínač

204,30 € s DPH

Skladové číslo: CONTROLPRES

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: IVAR

CONTROLPRES je moderné jednofázové automatizačné zariadenie s logickým elektronickým obvodom, ktoré nahrádza tradičné riadiace systémy s expanznou nádobou. Oproti iným obdobným zariadeniam redukuje a stabilizuje tlak vyvodený čerpadlom a umožňuje získať v rozvodnom systéme požadovaný konštantný tlak aj pri premenlivom odbere. Výstupný redukovaný a stabilizovaný tlak môže byť nastavený v rozsahu od 3 do 6,5 bar. Otvorením odberného miesta je čerpadlo spustené a zostáva v prevádzke po celú dobu odberu.

Po otvorení odberného miesta poklesne v rozvodnom systéme tlak na úroveň spúšťacieho tlaku pri ktorom je spustené čerpadlo.

Tlak v rozvodnom systéme je redukovaný a stabilizovaný na predvolenú hodnotu redukčným ventilom. Po ukončení odberu je snímačom prietoku vyhodnotený zánik prietoku a čerpadlo je vypnuté. Ak nie je v tomto okamihu v rozvodnom systéme tlak, je vyhodnotená porucha, rozsvietená červená signálka, čerpadlo je vypnuté trvalo a takto chránené proti suchému chodu. Akonáhle je nedostatok vody odstránený, je možné automatickú prevádzku obnoviť stlačením tlačidla REŠTART (znovuspustenie). Spúšťací tlak je daný nastavením výstupného tlaku.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie