Panel používateľa

DAB. ESYTANK - plastová nádrž

DAB. ESYTANK - plastová nádrž

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

DAB. ESYTANK - plastová nádrž

811,01 € s DPH

Skladové číslo: 60161819

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: IVAR

Plastová nádrž pre akumuláciu vody s objemom 500 litrov. Dodávka je vrátane pripojovacej sady pre zariadenie ESYBOX. Použitie tejto nádrže je napríklad pri posilnení tlaku z vodovodného rozvodu.

ESYTANK - Vybavenie:

sacie hadice so spätnou klapkou
plniaci ventil prívodu vody s plavákom
príprava pre pripevnenie k podlahe
objem 500 l s možnosťou rozšírenia prepojením ďalšej nádrže
Rozširovacia nádrž pre ESYTANK: je dodávaná bez príslušenstva alebo i s pripojovacou základňou ESYDOCK. Nádrž môže byť pripojená na troch stranách (z bočných a zadnej strany), pomocou ESYTANK spájacej sady, je možné systém rozšíriť až na potrebnú kapacitu.

Spájacia sada sa skladá z objímky PVC s tesnením (D.160 mm L= 150), 2PVC zarovnávacích rúrok (D.50 mm x L= 60) a spojovacej matice, pre možnosť pripojenia 2-čerpadiel. Táto sada umožňuje pripojenie niekoľkých ESYTANK alebo medzi ESYTANK a rozširovacou nádržou

Sada pre výtlak E.SYTANK. Voliteľné príslušenstvo sa skladá z 1" PP potrubia. Sada umožňuje pripojenie výtlaku pre samostatnú nádrž ESYTANK alebo s pomocou SPOJOVACEJ SADY umožňuje prepojenie niekoľkých ESYTANK a ESYBOX k vytvoreniu tlakových posilňovacích jednotiek skladajúcich sa z niekoľkých čerpadiel a nádrží.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie