Panel používateľa

Kotol ATAG A 200 S

Kotol ATAG A 200 S

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Nástenný kondenzačný kotol s nerezovým výmenníkom, ktorý je vhodný pre rodinné domy. Príprava teplej vody v externom zásobníku.

1438,20 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ATAG

Kotol ATAG A200S je uzavretý, kondenzačný a modulujúci kotol ÚK s možnosťou pripojenia na zásobníkový ohrievač teplej vody.

Kotol je vybavený kompaktným tepelným výmenníkom z nehrdzavejúcej ocele s hladkými rúrkami. Ide o dobre premyslený princíp využívajúci odolné materiály. Kotol spaľuje (zemný) plyn na výrobu tepla. Teplo sa odovzdáva v tepelnom výmenníku vode do systému ústredného kúrenia. Rýchle ochladenie plynov zo spaľovania spôsobuje kondenzáciu. Výsledkom je veľmi vysoká účinnosť. Vytvorený kondenzát, ktorý nemá žiadny nepriaznivý účinok na tepelný výmenník a jeho funkčnosť, sa odvádza cez vnútornú zápachovú uzávierku.

Kotol je vybavený inteligentným systémom ovládania: CMS (Control Management System). Kotol predvída dopyt po teple zo strany systému kúrenia alebo dopyt po teplej úžitkovej vode. Kotol si vie upraviť výkon podľa systému ÚK. Znamená to, že kotol bude zapnutý dlhšie pri nízkej úrovni výkonu.

Keď je pripojený vonkajší snímač, kotol je schopný fungovať podľa ekvitermickej krivky. To znamená, že ovládanie kotla meria vonkajšiu teplotu a výstupnú teplotu. Riadiaci systém na základe tejto informácie vypočíta optimálnu teplotu výstupnej vody potrebnej pre systém UK.

 

A 200 S

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie