Panel používateľa

Izbový termostat TECH CS-295 V3

Izbový termostat TECH CS-295 V3

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Bytový termostat CS-295 - dva prevádzkové režimy

44,40 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: TECH

Izbový termostat CS-295 je nový bytový termostat, ktorý umožňuje nastavenie priestorovej teploty s presnosťou do 0,1 °C. Má zabudovaný teplotný snímač prostredníctvom ktorého môžeme kontrolovať priestorovú teplotu.K zariadeniu je možné pripojiť snímač teploty podlahy. Je zariadením, ktoré môže pracovať v jednom z dvoch prevádzkových režimov:

  • Režim deň/noc – prevádzka na dvoch hodnotách teploty: dennej a nočnej (komfortná a útlmová). Moment prechodu z jedného režimu do druhého určuje užívateľ.
  • Manuálna prevádzka – individuálne nastavenia užívateľ určuje bezprostredne z úrovne hlavného displeja pomocou tlačidiel + a -. Zmeny je možné urobiť kedykoľvek.

Zmeny parametrov termostatu je možné urobiť pomocou štyroch malých dotykových tlačidiel: plus, mínus, exit a menu. Vďaka tomu je zariadenie maximálne jednoduché na obsluhu a natoľko funkcionálne, aby všetky najdôležitejšie parametre mohli byť nastavené z pohľadu užívateľa. Bezdrôtová verzia termostatu je vybavená vykonávacím modulom MW-1.

Farba : Hnedá, Biela

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie